MENÜ

HAKKIMIZDA

5 YILDIZLI YAŞAM SİZİ BEKLİYOR

Serdivan Gölbaşı Konakları, villa konforunda ideal bir ev hayalini tüm detaylarıyla gerçeğe dönüştürüyor. Yüksek kaliteli, dinamik ve modern bir mimariye sahip 252 adet daire sizlere kapılarını açıyor.

Serdivan Gölbaşı Konakları ‘nda mükemmel konumu, muhteşem Sapanca gölü manzarası ve villa konforunda dairelerimiz ile sizler için ideal ve eşi bulunmayacak yeni bir hayat anlayışı kurguluyoruz. Kullanılan malzemelerin seçiminden, günışığından maksimum fayda sağlayan cephe çözümlerine kadar herşey size en mükemmel projeyi oluşturmak için düşünüldü.

YENİ YAŞAM TRENDİ SERDİVAN GÖLBAŞI KONAKLARI, TÜM BEKLENTİLERİNİZİN ÜZERİNE ÇIKMAK İÇİN YÜKSELİYOR.

DEĞERLİ BİR PROJE

Bizler için çok farklı, özel ve güzel bir proje Serdivan Gölbaşı Konakları. Ana hedefimiz mahremiyetten ödün vermeden, komşuluk ilişkilerini destekleyen sosyal alanlar, var olan muhteşem Sapanca Gölü’ne bakan ışıklı, nefes alabileceğiniz daireler ve çocuklarınızın özgürce oyun oynayabileceği güvenli oyun alanları oluşturmaktı.

Alışmış olduğunuz yaşamı bugünün standartlarında ve kaliteden hiçbir şekilde taviz vermeden sunmayı amaçlıyoruz. Şehrin bu en güzel yamacını tektaş ışıltısı ile taçlandıracak Serdivan Gölbaşı Konaklarında yerinizi almanız için, keyifli yaşama ve kazançlı yatırıma davetlisiniz…

PERKA YÖNETİM KURULU

FOTOĞRAFGALERİSİ

MİMARİKONSEPT